22:00
Luton Town
Nottingham Forest
-
Vòng 29
22:00
Burnley
Brentford
-
Vòng 29
00:30
Fulham
Tottenham Hotspur
-
Vòng 29
20:00
Mallorca
Granada CF
-
Vòng 29
22:15
Osasuna
Real Madrid
-
Vòng 29
00:30
Getafe
Girona
-
Vòng 29
03:00
Athletic Bilbao
Alaves
-
Vòng 29
21:30
Heidenheimer
Monchengladbach
-
Vòng 26
21:30
FSV Mainz 05
VfL Bochum
-
Vòng 26
21:30
Union Berlin
Werder Bremen
-
Vòng 26
21:30
VfL Wolfsburg
Augsburg
-
Vòng 26
21:30
Darmstadt
Bayern Munich
-
Vòng 26
00:30
TSG Hoffenheim
VfB Stuttgart
-
Vòng 26
21:00
Monza
Cagliari
-
Vòng 29
21:00
Udinese
Torino
-
Vòng 29
00:00
Salernitana
Lecce
-
Vòng 29
02:45
Frosinone
Lazio
-
Vòng 29
22:59
Nantes
Strasbourg
-
Vòng 26
03:00
Lens
Nice
-
Vòng 26
84 Brisbane Roar
FC Macarthur
1 - 2
Vòng 21
15:45
Perth Glory
Western Sydney
-
Vòng 21
85 Consadole Sapporo
Machida Zelvia
0 - 0
Vòng 4
80 Vissel Kobe
Hiroshima Sanfrecce
0 - 0
Vòng 4
42 Gamba Osaka
Jubilo Iwata
0 - 0
Vòng 4
42 Kashiwa Reysol
Nagoya Grampus
0 - 0
Vòng 4
40 Sagan Tosu
Cerezo Osaka
0 - 0
Vòng 4
14:00
Tokyo Verdy
Albirex Niigata
-
Vòng 4
12:00
Kyoto Sanga
Yokohama Marinos
-
Vòng 4
02:00
Al Hilal
Dhamk
-
Vòng 24
02:00
Al Raed
Al-Taawon
-
Vòng 24
02:00
Al-Fateh
Al Ittihad(KSA)
-
Vòng 24
83 Daejeon Citizen
Gangwon FC
0 - 0
Vòng 3
14:30
Daegu FC
Suwon FC
-
Vòng 3
14:30
FC Seoul
Jeju United
-
Vòng 3
12:00
Gimcheon Sangmu FC
Jeonbuk Hyundai Motors
-
Vòng 3
12:00
Pohang Steelers
Gwangju Football Club
-
Vòng 3
01:00
DC United
Inter Miami
-
Vòng 3
01:00
Chicago Fire
Montreal Impact
-
Vòng 3
02:30
Seattle Sounders
Colorado Rapids
-
Vòng 3
06:30
New York City FC
Toronto FC
-
Vòng 3
06:30
Columbus Crew
New York Red Bulls
-
Vòng 3
07:30
Austin FC
Philadelphia Union
-
Vòng 3
07:30
Houston Dynamo
Portland Timbers
-
Vòng 3
07:30
FC Kansas City
San Jose Earthquakes
-
Vòng 3
07:30
Minnesota United FC
Los Angeles FC
-
Vòng 3
07:30
Nashville
Charlotte FC
-
Vòng 3
07:30
FC Dallas
Vancouver Whitecaps
-
Vòng 3
09:30
Los Angeles Galaxy
St. Louis City
-
Vòng 3
19:15
Wolves
Coventry City
-
Vòng Tứ kết
00:30
Manchester City
Newcastle United
-
Vòng Tứ kết
06:00
CDSyC Cruz Azul
Necaxa
-
Vòng 12
08:00
Club Leon
Puebla
-
Vòng 12
08:00
Tigres UANL
Mazatlan FC
-
Vòng 12
10:05
Chivas Guadalajara
Club America
-
Vòng 12
19:30
Swansea City
Cardiff City
-
Vòng 38
22:00
Sunderland A.F.C
Queens Park Rangers (QPR)
-
Vòng 38
22:00
Birmingham City
Watford
-
Vòng 38
22:00
West Brom
Bristol City
-
Vòng 38
22:00
Ipswich Town
Sheffield Wednesday
-
Vòng 38
22:00
Middlesbrough
Blackburn Rovers
-
Vòng 38
22:00
Plymouth Argyle
Preston North End
-
Vòng 38
22:00
Rotherham United
Huddersfield Town
-
Vòng 38
22:00
Stoke City
Norwich City
-
Vòng 38
22:30
FC Famalicao
Estrela da Amadora
-
Vòng 26
01:00
Sporting Braga
Gil Vicente
-
Vòng 26
01:00
SC Farense
Rio Ave
-
Vòng 26
03:30
FC Porto
Vizela
-
Vòng 26
00:45
Fortuna Sittard
PEC Zwolle
-
Vòng 26
02:00
Excelsior SBV
RKC Waalwijk
-
Vòng 26
03:00
Vitesse Arnhem
Almere City FC
-
Vòng 26
02:00
Independiente Santa Fe
Deportes Tolima
-
Vòng 12
04:10
Atletico Bucaramanga
La Equidad
-
Vòng 12
06:20
Boyaca Chico
Atletico Nacional Medellin
-
Vòng 12
08:30
Dep.Independiente Medellin
Deportiva Once Caldas
-
Vòng 12
22:00
Celtic FC
Saint Johnstone
-
Vòng 30
22:00
Hibernian
Livingston
-
Vòng 30
22:00
Kilmarnock
Saint Mirren
-
Vòng 30
22:00
Motherwell
Aberdeen
-
Vòng 30
22:00
Ross County
Heart of Midlothian
-
Vòng 30
00:00
Basel
Winterthur
-
Vòng 28
00:00
Grasshopper
St. Gallen
-
Vòng 28
02:30
Lugano
Yverdon
-
Vòng 28
17:30
Alanyaspor
Kayserispor
-
Vòng 30
20:00
Ankaragucu
Istanbul BB
-
Vòng 30
00:30
Adana Demirspor
Sivasspor
-
Vòng 30
00:30
Besiktas JK
Antalyaspor
-
Vòng 30
00:15
Standard Liege
KAS Eupen
-
Vòng 30
02:45
Anderlecht
Kortrijk
-
Vòng 30
45+ Oromia Police FC
Addis Ababa Ketema
0 - 0
17:00
Negelle Arsi
Debre Birhan Ketema
-
20:00
Jimma Aba Jifar
Kolfie Keranio
-
20:00
Shashemene Kenema FC
Kedus Giorgis
-
22:59
Welkite Ketema
Hadiya Hossana
-
20:30
Bhayangkara Solo FC
Dewa United FC
-
Vòng 29
20:30
Persija Jakarta
Persik Kediri
-
Vòng 29
21:00
Slaven Koprivnica
Rijeka
-
Vòng 27
23:10
Hajduk Split
NK Lokomotiva Zagreb
-
Vòng 27
21:30
Gaborone United
Masitaoka FC
-
20:00
Erzeni
KF Laci
-
Vòng 28
22:59
Skenderbeu Korca
Egnatia
-
Vòng 28
22:59
Teuta Durres
Partizani Tirana
-
Vòng 28
18:00
Metta/LU Riga
FK Liepaja
-
Vòng 2
20:00
Riga FC
FK Auda Riga
-
Vòng 2
21:00
BFC Daugavpils
Grobina
-
Vòng 2
05:00
Deportivo Mixco
Deportivo Xinabajul
-
Vòng 11
21:00
APOEL Nicosia
Omonia Nicosia FC
-
Vòng 4
00:00
AE Zakakiou
Othellos Athienou
-
Vòng 5
00:00
AEP Paphos
Aris Limassol
-
Vòng 4
22:59
Red Boys Differdange
F91 Dudelange
-
Vòng 21
18:00
FC Sioni Bolnisi
FC Metalurgi Rustavi
-
Vòng 3
18:00
WIT Georgia Tbilisi
Gareji Sagarejo
-
Vòng 3
19:00
Zira FK
FK Kapaz Ganca
-
Vòng 27
21:30
Araz Nakhchivan
Qabala
-
Vòng 27
20:00
Tadamon Sour
Alahli Nabatiya
-
Vòng 6
21:00
Sileks
Academy Pandev
-
Vòng 24
21:00
FC Vardar Skopje
FK Shkendija 79
-
Vòng 24
21:00
Voska Sport
FK Shkupi
-
Vòng 24
21:00
Bregalnica Stip
FK Rinija Gostivar
-
Vòng 24
21:00
FK Makedonija Gjorce Petrov
FK Tikves Kavadarci
-
Vòng 24
19:00
Dacia-Buiucani
Zimbru Chisinau
-
Vòng 2
21:00
Sheriff Tiraspol
CS Petrocub
-
Vòng 2
23:15
Real Bamako
Cercle de Bamako
-
23:15
AS Korofina
Monrovia Black Star
-
04:15
Jocoro FC
Santa Tecla
-
Vòng 11
04:30
Aguila
CD FAS
-
Vòng 11
08:00
A.D. Isidro Metapan
CD Dragon
-
Vòng 11
23:30
Pikine
AS Dakar Sacre Coeur
-
23:30
Jamono Fatick
US Ouakam Dakar
-
23:30
Teunhueth FC
Guediawaye
-
21:00
Tescoma Zlin
Bohemians 1905
-
Vòng 25
21:00
MFK Karvina
Dynamo Ceske Budejovice
-
Vòng 25
21:00
Mlada Boleslav
Sigma Olomouc
-
Vòng 25
00:00
Teplice
Synot Slovacko
-
Vòng 25
04:00
Alianza FC (PAN)
UMECIT
-
Vòng 9
06:15
CA Independente
Costa Del Este
-
Vòng 9
08:30
Veraguas FC
Sporting San Miguelito
-
Vòng 9
08:30
CD Arabe Unido
CD Universitario
-
Vòng 9
20:00
Mufulira Wanderers
MUZA FC
-
20:00
Power Dynamos
Kabwe Warriors
-
20:00
Nkwazi
Red Arrows
-
20:00
Hapoel Jerusalem
Hapoel Petah Tikva
-
Vòng 26
22:30
Hapoel Beer Sheva
Ashdod MS
-
Vòng 26
23:30
Maccabi Netanya
Hapoel Hadera
-
Vòng 26
00:30
Hapoel Bnei Sakhnin FC
Maccabi Bnei Raina
-
Vòng 26
00:30
Maccabi Petah Tikva FC
Beitar Jerusalem
-
Vòng 26
18:00
Alashkert
Urartu
-
Vòng 25
19:00
FC Pyunik
BKMA
-
Vòng 25
15:15
Tuv Buganuud
Khangarid Klub
-
Vòng 12
18:15
Khovd
SP Falcons
-
Vòng 12
21:30
UWIC Inter Cardiff
Bala Town F.C.
-
Vòng 6
21:30
Pen-y-Bont FC
Colwyn Bay
-
Vòng 6
21:30
Newtown AFC
The New Saints
-
Vòng 6
00:15
Pontypridd
Barry Town United
-
Vòng 6
17:30
JK Tallinna Kalev
Levadia Tallinn
-
Vòng 3
19:30
Trans Narva
Tartu JK Maag Tammeka
-
Vòng 3
19:30
Paide Linnameeskond
FC Flora Tallinn
-
Vòng 3
04:00
HYH Export Sebaco FC
Jalapa
-
Vòng 10
05:00
Managua FC
Deportivo Ocotal
-
Vòng 10
07:00
Diriangen
Organica Masachapa FC
-
Vòng 10
19:00
Dziugas Telsiai
Suduva
-
Vòng 4
20:30
FK Panevezys
Banga Gargzdai
-
Vòng 4
05:00
MCO Mouloudia Oujda
Maghrib Association Tetouan
-
Vòng 24
05:00
Raja Casablanca Atlhletic
Club Salmi
-
Vòng 24
05:00
Renaissance Zmamra
SCCM Chabab Mohamedia
-
Vòng 24
05:00
FAR Forces Armee Royales
Olympique de Safi
-
Vòng 24
04:00
AD Grecia
AD Guanacasteca
-
Vòng 12
06:00
Puntarenas
Deportivo Saprissa
-
Vòng 12
06:45
Perez Zeledon
Herediano
-
Vòng 12
09:30
Municipal Liberia
AD San Carlos
-
Vòng 12
19:00
KF Ballkani
KF Llapi
-
Vòng 26
19:00
KF Liria Prizren
Malisheva
-
Vòng 26
19:30
FK Sloga Doboj
FK Tuzla City
-
Vòng 23
22:00
HSK Zrinjski Mostar
FK Zeljeznicar
-
Vòng 23
02:45
Sarajevo
GOSK Gabela
-
Vòng 23
21:00
Sport Podbrezova
MFK Ruzomberok
-
Vòng 2
21:00
Trencin
MFK Skalica
-
Vòng 2
21:00
Dukla Banska Bystrica
Zlate Moravce
-
Vòng 2
23:30
Dunajska Streda
MSK Zilina
-
Vòng 2
22:59
FC Blau Weiss Linz
Austria Lustenau
-
Vòng 1
22:59
WSG Swarovski Tirol
Wolfsberger AC
-
Vòng 1
22:59
Rheindorf Altach
Austria Wien
-
Vòng 1
22:00
Crusaders
Coleraine
-
Vòng 32
22:00
Dungannon Swifts
Glentoran FC
-
Vòng 32
22:00
Larne FC
Glenavon Lurgan
-
Vòng 32
22:00
Linfield FC
Newry City
-
Vòng 32
22:00
Loughgall FC
Cliftonville
-
Vòng 32
22:00
Ballymena United
Carrick Rangers
-
Vòng 32
21:00
NK Bravo
NK Olimpija Ljubljana
-
Vòng 27
02:15
Domzale
NK Aluminij
-
Vòng 27
22:00
Everton CD
Nublense
-
Vòng 5
04:00
Universidad de Chile
O.Higgins
-
Vòng 5
06:30
Cobreloa
Union Espanola
-
Vòng 5
02:45
Sligo Rovers
Drogheda United
-
Vòng 6
03:00
San Lorenzo
Sarmiento Junin
-
Vòng 11
05:15
Racing Club
Defensa Y Justicia
-
Vòng 11
07:30
Velez Sarsfield
Instituto AC Cordoba
-
Vòng 11
07:30
Atletico Tucuman
Independiente Rivadavia
-
Vòng 11
17:00
FC Minsk
BATE Borisov
-
Vòng 1
19:00
Neman Grodno
Naftan Novopolock
-
Vòng 1
21:00
Dinamo Minsk
Smorgon FC
-
Vòng 1
00:00
Aarau
Baden
-
Vòng 26
18:30
Cracovia Krakow
Widzew lodz
-
Vòng 25
21:00
Radomiak Radom
Jagiellonia Bialystok
-
Vòng 25
23:30
Ruch Chorzow
Gornik Zabrze
-
Vòng 25
02:00
Slask Wroclaw
Puszcza Niepolomice
-
Vòng 25
17:30
Samtredia
Gagra Tbilisi
-
Vòng 4
22:00
Torpedo Kutaisi
Dila Gori
-
Vòng 4
22:59
FC Telavi
Dinamo Batumi
-
Vòng 4
19:00
Ujpesti
Mezokovesd Zsory
-
Vòng 25
21:30
Diosgyor VTK
Paksi SE Honlapja
-
Vòng 25
23:45
Kecskemeti TE
Fehervar Videoton
-
Vòng 25
22:00
Asteras Tripolis
Volos NFC
-
Vòng 1
22:30
AE Kifisias
OFI Crete
-
Vòng 1
00:30
Atromitos Athens
Pas Giannina
-
Vòng 1
01:00
Panaitolikos Agrinio
Panserraikos
-
Vòng 1
17:00
Namdhari FC
Shillong Lajong FC
-
Vòng 22
20:00
Feralpisalo
Parma
-
Vòng 30
20:00
Brescia
Catanzaro
-
Vòng 30
20:00
SudTirol
Cremonese
-
Vòng 30
20:00
Ternana
Cosenza Calcio 1914
-
Vòng 30
20:00
Como
Pisa
-
Vòng 30
22:15
A.C. Reggiana 1919
Spezia
-
Vòng 30
22:15
Bari
Sampdoria
-
Vòng 30
22:15
Cittadella
Modena
-
Vòng 30
20:00
Burgos CF
Levante
-
Vòng 31
22:15
Eibar
Villarreal B
-
Vòng 31
00:30
Real Oviedo
Racing Santander
-
Vòng 31
00:30
Tenerife
SD Huesca
-
Vòng 31
03:00
Sporting Gijon
AD Alcorcon
-
Vòng 31
18:00
Oliveirense
AVS Futebol SAD
-
Vòng 26
21:00
Penafiel
SL Benfica B
-
Vòng 26
22:30
Viseu
Pacos de Ferreira
-
Vòng 26
22:30
Maritimo
Uniao Leiria
-
Vòng 26
21:00
AJ Auxerre
Caen
-
Vòng 29
01:00
Paris FC
Ajaccio
-
Vòng 29
01:00
Pau FC
Concarneau
-
Vòng 29
01:00
Quevilly
Troyes
-
Vòng 29
01:00
Rodez Aveyron
Grenoble
-
Vòng 29
01:00
FC Annecy
Bordeaux
-
Vòng 29
01:00
Angers
Amiens
-
Vòng 29
01:00
Bastia
Saint Etienne
-
Vòng 29
01:00
Guingamp
Valenciennes
-
Vòng 29
01:00
Stade Lavallois MFC
USL Dunkerque
-
Vòng 29
19:00
SV Elversberg
Holstein Kiel
-
Vòng 26
19:00
Hansa Rostock
Greuther Furth
-
Vòng 26
19:00
Nurnberg
St. Pauli
-
Vòng 26
02:30
Hannover 96
Kaiserslautern
-
Vòng 26
84 Shimizu S-Pulse
Oita Trinita
1 - 0
Vòng 4
84 Tochigi SC
Yokohama FC
1 - 0
Vòng 4
86 Blaublitz Akita
Vegalta Sendai
0 - 0
Vòng 4
83 Montedio Yamagata
Ventforet Kofu
0 - 0
Vòng 4
84 Fujieda MYFC
Fagiano Okayama
0 - 0
Vòng 4
81 1 Thespa Kusatsu
Ehime FC
0 - 1
Vòng 4
84 Mito Hollyhock
Tokushima Vortis
0 - 1
Vòng 4
42 Kagoshima United
JEF United Ichihara Chiba
0 - 0
Vòng 4
11:00
Roasso Kumamoto
Ban Di Tesi Iwaki
-
Vòng 4
11:15
Renofa Yamaguchi
V-Varen Nagasaki
-
Vòng 4
03:00
AD Tarma
UTC Cajamarca
-
Vòng 8
17:45
Slavia Sofia
Lokomotiv Plovdiv
-
Vòng 25
20:15
Etar
Levski Sofia
-
Vòng 25
22:45
Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Sofia
-
Vòng 25
03:30
Esperance Sportive de Tunis
Club Africain
-
Vòng 3
16:00
TPS Turku
Gnistan Helsinki
-
17:00
SV Donau Klagenfurt
VST Volkermarkt
-
17:15
MP MIKELI
FC Vaajakoski
-
18:00
IFK Varnamo Nữ
IFK Kalmar Nữ
-
18:00
SJK Seinajoen
IFK Mariehamn
-
18:00
Follo
Kjelsas
-
18:00
Nr. sundby
Bronshoj
-
18:00
Tvaakers IF
Vastra Frolunda
-
18:00
Lillestrom
Odd Grenland
-
18:00
Stromsgodset
Sandefjord
-
19:00
Angelholms FF
Torns IF
-
19:00
Assyriska
Hammarby TFF
-
19:00
IF Karlstad Fotboll
Ljungskile
-
19:00
Norrby IF
Qviding FIF
-
19:00
Orebro Syrianska IF
Atvidabergs
-
19:00
NJS
Klubi 04 Helsinki
-
19:00
Inter Turku
Ilves Tampere
-
19:00
FC Trollhattan
IFK Skovde FK
-
19:00
Trelleborgs FF
Jonkopings Sodra IF
-
19:00
Ullensaker/Kisa IL
Orn-Horten
-
19:00
Hacken
Elfsborg
-
19:00
GAIS
Landskrona BoIS
-
19:00
Skovde AIK
IK Oddevold
-
19:00
Frigg
Eidsvold IF
-
19:30
Mypa
PEPO Lappeenranta
-
20:00
Lysekloster
Sotra
-
20:00
IK Brage
FBK Karlstad
-
20:00
Pitea IF
IFK Lulea
-
20:00
Taby
IFK Stocksund
-
20:00
Raufoss
Sogndal
-
20:00
Kristiansund B
Traff
-
20:00
Vasteras SK FK
Orebro
-
20:00
Helsingborg
Falkenberg
-
20:00
IFK Norrkoping FK
IFK Varnamo
-
20:00
FK Riga Nữ
FC Flora Tallinn Nữ
-
21:00
Mjondalen IF
Lyn Oslo
-
21:00
Trelleborgs FF Nữ
Eskilsminne DIF Nữ
-
21:00
Ostersunds FK
Gefle IF
-
21:00
SJK Akatemia
VIFK
-
21:00
Ham-Kam
Sarpsborg 08
-
21:00
Start Kristiansand
Sandnes Ulf
-
21:00
Fredrikstad
KFUM Oslo
-
21:30
Eskilstuna United Nữ
Mallbackens IF Nữ
-
22:00
FC Otelul Galati
CSM Politehnica Iasi
-
1
22:00
Sandvikens IF Nữ
Sundsvalls DFF Nữ
-
22:00
Oskarshamns AIK
Rappe GOIF
-
22:30
Umea FC
Bodens BK
-
00:00
PK-35 Vantaa
JaPS
-
00:30
HJS Akatemia
FC Haka
-
01:00
CFR Cluj
CS Universitatea Craiova
-
1
18:40
LKS Nieciecza
Resovia Rzeszow
-
Vòng 24
21:00
GKS Tychy
Chrobry Glogow
-
Vòng 24
23:30
Stal Rzeszow
Motor Lublin
-
Vòng 24
01:30
Umm Salal
Al-Wakra
-
Vòng 18
01:30
Al-Ahli Doha
Al-Arabi SC
-
Vòng 18
04:40
Olimpia Asuncion
2 de Mayo PJC
-
Vòng 10
07:00
General Caballero LJM
Libertad
-
Vòng 10
80 Cheonan City
Seongnam FC
0 - 0
Vòng 3
14:30
Bucheon FC 1995
Seoul E-Land FC
-
Vòng 3
14:30
Gyeongnam FC
Chungnam Asan
-
Vòng 3
12:00
Busan I Park
Gimpo FC
-
Vòng 3
12:00
Chungbuk Cheongju
FC Anyang
-
Vòng 3
22:00
Colchester United
Walsall
-
Vòng 39
22:00
Forest Green Rovers
Sutton United
-
Vòng 39
22:00
Gillingham
Grimsby Town
-
Vòng 39
22:00
Milton Keynes Dons
Crewe Alexandra
-
Vòng 39
22:00
Accrington Stanley
Notts County
-
Vòng 39
22:00
Swindon Town
Doncaster Rovers
-
Vòng 39
22:00
AFC Wimbledon
Newport County
-
Vòng 39
22:00
Wrexham
Tranmere Rovers
-
Vòng 39
22:00
Barrow
Harrogate Town
-
Vòng 39
22:00
Bradford City
Mansfield Town
-
Vòng 39
20:00
Dynamo Dresden
SSV Ulm 1846
-
Vòng 30
20:00
Erzgebirge Aue
Viktoria koln
-
Vòng 30
20:00
MSV Duisburg
Saarbrucken
-
Vòng 30
20:00
VFB Lubeck
Jahn Regensburg
-
Vòng 30
20:00
TSV 1860 Munchen
Preuben Munster
-
Vòng 30
22:30
Hallescher FC
SC Freiburg (Youth)
-
Vòng 30
03:30
Real Santander
Union Magdalena
-
Vòng 8
03:30
Atletico FC
Orsomarso
-
Vòng 8
04:00
Cucuta
Bogota FC
-
Vòng 8
01:00
Mushuc Runa
SC Imbabura
-
Vòng 3
03:30
Liga Dep. Universitaria Quito
Sociedad Deportiva Aucas
-
Vòng 3
06:00
Barcelona SC(ECU)
Orense SC
-
Vòng 3
02:00
Metropolitanos FC
Estudiantes Merida FC
-
Vòng 7
04:45
Carabobo FC
Zamora Barinas
-
Vòng 7
07:30
Academia Puerto Cabello
Caracas FC
-
Vòng 7
20:00
Radnik Surdulica
IMT Novi Beograd
-
Vòng 26
22:00
FK Vozdovac Beograd
Cukaricki Stankom
-
Vòng 26
00:00
FK Spartak Zlatibor Voda
Backa Topola
-
Vòng 26
02:00
Vojvodina Novi Sad
Novi Pazar
-
Vòng 26
22:00
Airdrie United
Arbroath
-
Vòng 29
22:00
Inverness
Ayr United
-
Vòng 29
22:00
Partick Thistle
Greenock Morton
-
Vòng 29
22:00
Queen's Park
Raith Rovers
-
Vòng 29
17:30
Bandirmaspor
Eyupspor
-
Vòng 27
20:00
Corum Belediyespor
Manisa BB Spor
-
Vòng 27
00:30
Goztepe
Keciorengucu
-
Vòng 27
19:00
Zaglebie Lubin B
Lech II Poznan
-
Vòng 24
20:00
FK Graficar Beograd
FK Radnicki Sremska Mitrovica
-
Vòng 25
22:59
FK Dubocica
Mladost Novi Sad
-
Vòng 25
20:00
Saxan Ceadir Lunga
Gagauziya
-
Vòng 2
20:00
Iskra Stal Ribnita
Speranta Nisporeni
-
Vòng 2
20:00
Flacara Falesti
Olimp Comrat
-
Vòng 2
21:00
NK Bilje
ND Beltinci
-
Vòng 21
21:00
Dravinja
ND Gorica
-
Vòng 21
21:00
Jadran Dekani
NK Fuzinar
-
Vòng 21
23:30
NK Nafta
NK Primorje
-
Vòng 21
02:30
Centro Atletico Fenix
CA River Plate
-
Vòng 5
05:30
Racing Club Montevideo
CA Penarol
-
Vòng 5
18:00
Metalist 1925 Kharkiv
Rukh Vynnyky
-
Vòng 21
20:30
Obolon Kiev
Polissya Zhytomyr
-
Vòng 21
22:59
Kryvbas
Kolos Kovalyovka
-
Vòng 21
16:00
Sokol Hostoun
FK Kraluv Dvur
-
Vòng 18
16:15
Pardubice B
Mlada Boleslav B
-
Vòng 18
16:15
TJ Tatran Bohunice
TJ Start Brno
-
Vòng 19
16:15
SK Motorlet Praha
Dukla Praha B
-
Vòng 18
16:15
Trinec
MFK Karvina B
-
Vòng 19
16:30
FK Kolin
Banik Most-Sous
-
Vòng 18
16:30
FK Prepere
Chlumec nad Cidlinou
-
Vòng 18
16:30
Ceske Budejovice B
Admira Praha
-
Vòng 18
21:00
Blansko
Zlin B
-
Vòng 19
21:00
Frydek-Mistek
Zlinsko
-
Vòng 19
21:00
Frydlant
Hodonin Sardice
-
Vòng 19
21:00
Slovan Velvary
Sokol Brozany
-
Vòng 18
21:00
Zivanice
Jablonec B
-
Vòng 18
21:00
Domazlice
Povltava FA
-
Vòng 18
21:00
Uhersky Brod
Slovacko II
-
Vòng 19
18:00
Aris Limassol Nữ
Lakatamia FC Nữ
-
20:00
Flamurtari
Lushnja KS
-
20:00
KS Bylis
Besa Kavaje
-
20:00
FK Vora
Kastrioti Kruje
-
20:00
Tomori berat
Luzi 2008
-
00:00
KS Elbasani
Burreli
-
20:00
Singida Big Stars FC
Namungo FC
-
86 Namyangju Citizen
Jinju Citizen
0 - 0
Vòng 1
86 Sejong Vanesse FC
Pyeongchang FC 1
2 - 0
Vòng 1
12:00
Seoul United
Pyeongtaek Citizen
-
Vòng 1
23:15
Ports Authority FC
FC Kallon
-
27 Capalaba Nữ
Dare southwest Queensland Nữ
0 - 0
15:00
Mitchelton Nữ
Brisbane City Nữ
-
16:00
Brisbane Olympic Nữ
Sunshine Coast Wanderers Nữ
-
18:50
NK Zrinski Jurjevac
NK Dubrava Zagreb
-
Vòng 22
21:30
Bijelo Brdo
Radnik Sesvete
-
Vòng 22
21:30
NK Orijent Rijeka
NK Croatia Zmijavci
-
Vòng 22
21:30
HNK Sibenik
NK Jarun
-
Vòng 22
00:00
FC Schlieren Nữ
Yverdon Nữ
-
18:00
Hekimoglu Trabzon
Altinordu
-
Vòng 31
18:00
Inegolspor
Iskenderun FK
-
Vòng 31
01:00
Fluminense RJ Nữ
Atletico Mineiro Nữ
-
Vòng 1
01:00
America Mineiro Nữ
InternacionalNữ
-
Vòng 1
02:00
Cruzeiro MG Nữ
Sao Paulo/SP Nữ
-
Vòng 1
85 Perth RedStar FC U20
FloreatAthena U20
0 - 0
Vòng 1
89 Balcatta U20
Fremantle City U20
0 - 1
Vòng 1
86 Armadale SC U20
Bayswater U20
0 - 1
Vòng 1
89 1 Western Knights U20
Pires U20
0 - 1
Vòng 1
14:00
Stirling Macedonia U20
Olympic Kingsway U20
-
Vòng 1
02:00
El Paso Locomotive FC
Louisville City FC
-
Vòng 3
03:00
Loudoun United
North Carolina
-
Vòng 3
03:00
Memphis 901
Indy Eleven
-
Vòng 3
03:00
Rhode Island
New Mexico United
-
Vòng 3
06:00
Miami FC
Sacramento Republic FC
-
Vòng 3
06:00
Pittsburgh Riverhounds
Orange County Blues FC
-
Vòng 3
06:30
Tampa Bay Rowdies
San Antonio
-
Vòng 3
07:00
Colorado Springs Switchbacks FC
Detroit City
-
Vòng 3
07:00
Las Vegas Lights
FC Tulsa
-
Vòng 3
09:00
Monterey Bay FC
Phoenix Rising FC
-
Vòng 3
09:00
Oakland Roots
Charleston Battery
-
Vòng 3
01:30
Estrella del Sur Alejandro Korn
Social Atletico Television
-
22:00
Carshalton Athletic FC
Margate
-
Vòng 35
22:00
Wingate Finchley
Bognor Regis Town
-
Vòng 35
22:00
Dulwich Hamlet
lewes
-
Vòng 35
22:00
Enfield Town
Horsham
-
Vòng 35
22:00
Folkestone
Canvey Island
-
Vòng 35
22:00
Haringey Borough
Cray Wanderers
-
Vòng 35
22:00
Hashtag United
Potters Bar Town
-
Vòng 35
22:00
Hastings United
Chatham Town
-
Vòng 35
22:00
Cheshunt
Concord Rangers
-
Vòng 35
22:00
Hornchurch
Billericay Town
-
Vòng 35
22:00
Kingstonian
Whitehawk
-
Vòng 35
19:00
FK Fyllingsdalen Nữ
Tromso Nữ
-
Vòng 1
19:00
Odd BK Nữ
Viking Nữ
-
Vòng 1
20:00
Honefoss Nữ
KIL/Hemne Nữ
-
Vòng 1
18:00
Catalca Spor
Orduspor
-
Vòng 24
18:00
Kalecik
Turgutluspor
-
Vòng 24
18:00
Kucukcekmece
Kepez Belediyespor
-
Vòng 24
18:00
Viven Bornova
Darica Genclerbirligi
-
Vòng 24
18:00
Bulvarspor
Batman Petrolspor
-
Vòng 24
18:00
Yeni Orduspor
EdirnesporGenclik
-
Vòng 24
20:30
KFC Komarno
OFK Malzenice
-
Vòng 20
20:30
Tatran LM
Sokol Dolna Zdana
-
Vòng 20
20:30
Povazska Bystrica
FC Artmedia Petrzalka
-
Vòng 20
20:30
MSK Puchov
Slavoj Trebisov
-
Vòng 20
03:00
Remo Belem (PA)
Santa Rosa PA
-
22:00
CF Canelas 2010
Clube Desportivo Trofense
-
22:00
Academica Coimbra
Alverca
-
22:00
Fafe
Vianense
-
22:00
Anadia
Sanjoanense
-
02:30
Cruzeiro
Tombense
-
04:00
Pouso Alegre
Itabirito
-
04:30
Athletic Club MG
Uberlandia MG
-
21:00
KI Klaksvik II
TB/FCS/Royn
-
20:00
Vasco da Gama (Youth)
Portuguesa RJ U20
-
20:00
Madureira U20
Nova Iguacu U20
-
01:00
Sampaio Correa RJ U20
Bangu U20
-
01:00
Audax Rio/RJ U20
Boavista (RJ) Youth
-
01:00
Botafogo RJ U20
Fluminense U20
-
19:30
Oldham Athletic
Chesterfield
-
Vòng 40
22:00
Bromley
Kidderminster Harriers
-
Vòng 40
22:00
Dagenham Redbridge
Maidenhead United
-
Vòng 40
22:00
Dorking
Solihull Moors
-
Vòng 40
22:00
Eastleigh
Rochdale
-
Vòng 40
22:00
Ebbsfleet United
Gateshead
-
Vòng 40
22:00
Hartlepool United
Southend United
-
Vòng 40
22:00
AFC Fylde
Wealdstone FC
-
Vòng 40
22:00
Woking
Barnet
-
Vòng 40
22:00
Boreham Wood
Altrincham
-
Vòng 40
22:00
York City
Aldershot Town
-
Vòng 40
04:00
Palmeiras
Ponte Preta
-
17:30
Excelsior Maassluis U21
HHC Hardenberg U21
-
22:00
Chabab Ben Guerir
CODM Meknes
-
Vòng 20
05:00
Raja de Beni Mellal
Kawkab de Marrakech
-
Vòng 20
84 Hiroshima Sanfrecce Nữ
Vegalta Sendai Nữ
0 - 1
Vòng 10
83 Nojima Stella Nữ
Urawa Red Diamonds Nữ
0 - 5
Vòng 10
85 Nagano Parceiro Nữ
Omiya Ardija Nữ
0 - 1
Vòng 10
17:00
INAC Nữ
JEF United Ichihara Chiba Nữ
-
Vòng 10
22:00
Albion Rovers
Celtic B
-
22:00
East Kilbride
Boness Utd
-
20:00
Everton FC Nữ
Aston Villa Nữ
-
Vòng 16
04:30
Boavista S.C.
Portuguesa RJ
-
07:00
Flamengo
Fluminense RJ
-
22:59
Feignies
Auxerre B
-
Vòng 19
00:00
Biesheim
ES Wasquehal
-
Vòng 19
00:00
Creteil
Fleury Merogis U.S.
-
Vòng 19
00:00
Bobigny A.C.
Bourg Peronnas
-
Vòng 19
00:00
Andrezieux
Jura Sud Foot
-
Vòng 19
00:00
Cannes AS
Toulouse FC II
-
Vòng 19
00:00
GRACES
Toulon
-
Vòng 19
00:00
St Pryve St Hilaire
Les Herbiers
-
Vòng 19
00:00
Saint Malo
Lorient B
-
Vòng 19
55 Sutherland Sharks
Marconi Stallions
1 - 0
Vòng 6
38 Central Coast Mariners (Youth)
Manly United
0 - 0
Vòng 6
13 Spirit FC
St George City FA
0 - 0
Vòng 6
15:00
St George Saints
Sydney United
-
Vòng 6
11:00
Rockdale City Suns
Blacktown City Demons
-
Vòng 6
20:30
Kapfenberg
Sturm Graz (Youth)
-
Vòng 20
04:00
La Equidad Nữ
Atletico Nacional Medellin Nữ
-
05:30
Independiente Medellin Nữ
Junior Nữ
-
01:00
Zulte-Waregem II
Gent Zeehaven
-
02:00
Tongeren
KFC Lille
-
40 Dunbar Rovers FC U20
Bonnyrigg White Eagles U20
0 - 0
41 St.George Saints U20
Sydney United 58 U20
0 - 0
14:30
Sutherland Sharks U20
Marconi Stallions U20
-
15:00
Dulwich Hill U20
Northern Tigers U20
-
15:30
NWS Spirit FC U20
St George City FA U20
-
16:00
APIA Leichhardt Tigers U20
Sydney Olympic U20
-
09:00
Rockdale City Suns U20
Blacktown City FC U20
-
16:30
Monopoli Youth
Spezia U20
-
Vòng 23
17:00
Udinese U20
Alessandria Youth
-
Vòng 23
17:30
Virtus Entella U20
Palermo U20
-
Vòng 23
17:30
Perugia Youth
Bari U19
-
Vòng 23
20:30
Renate U19
Parma U20
-
Vòng 23
20:30
Spal U19
FeralpiSalo Youth
-
Vòng 23
20:30
Napoli Youth
Pescara Youth
-
Vòng 23
20:30
Pisa U19
Ternana u20
-
Vòng 23
20:30
Venezia F.C. Youth
Brescia U20
-
Vòng 23
20:30
Vicenza U20
Padova U19
-
Vòng 23
20:30
Benevento (Youth)
Sha LAN U19
-
Vòng 23
20:30
AlbinoLeffe Youth
FC Sudtirol Youth
-
Vòng 23
20:30
US Cremonese U20
Como U20
-
Vòng 23
20:30
Cosenza Calcio Youth
Crotone U19
-
Vòng 23
20:30
Reggiana U20
Cittadella U20
-
Vòng 23
21:00
Cesena U20
Ascoli Youth
-
Vòng 23
20:00
Naestved HG Nữ
Thisted FC Nữ
-
Vòng 1
20:00
Boldklubben AF 1893 Nữ
Odense BK Nữ
-
Vòng 1
21:00
Aalborg Nữ
Osterbro IF Nữ
-
Vòng 1
20:00
Floriana F.C.
Sliema Wanderers FC
-
Vòng 21
20:00
Hibernians FC
Sirens
-
Vòng 21
22:15
Hamrun Spartans
Marsaxlokk FC
-
Vòng 21
22:15
Santa Lucia
Valletta FC
-
Vòng 21
01:00
Unam Pumas Nữ
Cruz Azul Nữ
-
Vòng 11
08:00
Juarez FC Nữ
Tijuana Nữ
-
Vòng 11
02:00
Bragantino B
Gremio Prudente
-
02:00
Sertaozinho
Desportivo Brasil SP
-
03:00
Catanduva FC
Marilia Ac
-
05:00
Bandeirante
EC Sao Bernardo/SP
-
05:00
Itapirense/SP
Sao Caetano
-
20:30
Laktasi
Famos Vojkovici
-
20:30
Leotar
FK Omarska
-
21:00
NK Gradina Srebrenik
NK TOSK Tesanj
-
21:00
FK Radnik Hadzici
NK Celik
-
21:00
FK Buducnost Banovici
NK Vis Simm-Bau
-
21:30
NK Medulin
NK Rudar Labin
-
21:30
Hrvace
NK Grobnican
-
21:30
HNK Dakovo Croatia
Tomislav Drnje
-
21:30
Bjelovar
Jadran LP
-
21:30
Jadran Porec
Trnje
-
22:00
NK Lucko
NK Tresnjevka
-
22:00
NK Maksimir
NK Samobor
-
21:00
CD Antofagasta Nữ
Santiago Morning Nữ
-
02:30
Colo Colo Nữ
Universidad de Concepcion Nữ
-
18:00
UKS Lodz Nữ
Rekord Bielsko Biala Nữ
-
Vòng 14
18:00
GKS Gornik Leczna Nữ
GKS Katowice Nữ
-
Vòng 14
18:00
Stomil Olsztyn Nữ
Czarni Sosnowiec Nữ
-
Vòng 14
18:00
KKPK Medyk Konin Nữ
APLG Gdansk Nữ
-
Vòng 14
20:00
AZS UJ Krakow Nữ
Pogon Tczew Nữ
-
Vòng 14
21:00
Pogon Szczecin Nữ
Slask Wroclaw Nữ
-
Vòng 14
01:30
UAI Urquiza
Club Atletico Acassuso
-
Vòng 8
01:30
Argentino de Merlo
Los Andes
-
Vòng 8
01:30
Villa San Carlos
Deportivo Laferrere
-
Vòng 8
01:30
Deportivo Armenio
Argentino de Quilmes
-
Vòng 8
01:35
Colegiales
Excursionistas
-
Vòng 8
03:00
Comunicaciones BsAs
CA Fenix Pilar
-
Vòng 8
02:30
Mixto EC
Uniao Rondonopolis MT
-
02:00
Pacajus
CEFAT Tirol
-
22:00
Annagh United
Newington
-
Vòng 32
22:00
Dergview FC
HW Welders
-
Vòng 32
22:00
Dundela
Ballinamallard United
-
Vòng 32
22:00
Institute FC
Portadown
-
Vòng 32
00:00
Kansas City NWSL Nữ
Portland Thorns FC Nữ
-
Vòng 3
03:00
Racing Louisville Nữ
Orlando Pride Nữ
-
Vòng 3
06:00
North Carolina Nữ
Houston Dash Nữ
-
Vòng 3
06:30
Utah Royals Nữ
Chicago Red Stars Nữ
-
Vòng 3
89 Valentine Phoenix Reserves
Lake Macquarie Reserves
2 - 1
09:30
Broadmeadow Magic Reserves
Edgeworth Eagles Reserves
-
04:00
Puerto Montt
Real Juventud San Joaquin
-
06:00
Fernandez Vial
Provincial Ovalle
-
16:30
Ironi Bnei Kabul
FC Achva Kfar Manda
-
19:10
Maccabi Ahva Shaab
Ahi Acre
-
01:00
Hapoel Ihud Bnei Gat
Hapoel Qalansawe
-
01:15
SC Shicun Hamizrah
Hapoel Ironi Gedera
-
13 Caroline Springs George Cross
Melbourne Victory FC (Youth)
0 - 0
Vòng 6
11:00
Melbourne Heart (Youth)
FC Bulleen Lions
-
Vòng 6
01:00
Al Ain U21
Ajman Club U21
-
14:00
Hapoel Kfar Shalem U19
Hapoel Marmorek U19
-
15:45
Gadna Tel Aviv U19
Beitar Jerusalem Oren U19
-
16:00
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Ironi Tiberias U19
-
16:00
Hapoel Hadera U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
-
20:00
Umea IK Nữ
Pitea IF Nữ
-
Vòng Bảng / Bảng D
21:00
AIK Solna Nữ
Hammarby Nữ
-
Vòng Bảng / Bảng C
21:00
KIF Orebro DUFF Nữ
Djurgardens Nữ
-
Vòng Bảng / Bảng C
20:00
Bayelsa United
Kano Pillars
-
Vòng 26
22:00
Rivers United
Heartland FC
-
Vòng 26
16:00
Naivas FC
Mombasa Stars
-
17:00
Luanda Villa SC
Silibwet Leons FC
-
19:00
Dimba Patriots FC
Kisumu All Stars
-
19:00
Kajiado
Darajani Gogo
-
14:30
Northern Tigers FC Nữ
Manly Utd Nữ
-
Vòng 3
10:00
Apia L Tigers Nữ
Sydney Olympic FC Nữ
-
Vòng 3
18:00
Hapoel Kaukab
Tseirey Taybe
-
Vòng 22
01:15
MS Hapoel Lod
Shimshon Kafr Qasim
-
Vòng 22
01:30
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Marmorek lrony Rehovot
-
Vòng 22
17:00
Schalke 04 U19
SC Freiburg U19
-
Bán kết
19:00
Nordsjaelland U19
Silkeborg U19
-
Vòng 18
22:30
Ario Eslamshahr
Saipa
-
Vòng 24
22:30
Mes Shahr-e Babak
Naft Gachsaran
-
Vòng 24
22:30
Shahin Bandar Anzali
Damash Gilan FC
-
Vòng 24
04:00
Spokane Velocity
Richmond Kickers
-
06:00
Charlotte Independence
Knoxville troops
-
06:30
South Georgia Tormenta FC
Forward Madison FC
-
09:00
Sacramento Gold
Oakland SC
-
09:00
Central Valley Fuego
Omaha
-
19:00
Hillerod Fodbold
Aalborg
-
Vòng 22
19:00
Kolding FC
Naestved
-
Vòng 22
19:00
Sonderjyske
Helsingor
-
Vòng 22
19:00
Vendsyssel
Hobro
-
Vòng 22
19:00
B93 Copenhagen
AC Horsens
-
Vòng 22
19:00
Fredericia
Herfolge Boldklub Koge
-
Vòng 22
21:00
Trottur Reykjavik Nữ
IBV Vestmannaeyjar Nữ
-
Groups A / Bảng B
22:00
Thor KA Akureyri Nữ
Stjarnan Gardabaer Nữ
-
Groups A / Bảng B
14:00
Virginia United
North Pine United
-
Vòng 3
14:15
Western Spirit
Newmarket SFC
-
Vòng 3
16:00
Centenary Stormers
North Brisbane
-
Vòng 3
04:00
CS Uruguay De Coronado
Santa Ana
-
18:00
FK Csikszereda Miercurea Ciuc Nữ
Farul Constanta (W)
-
14:00
Inglewood United
Perth Glory (Youth)
-
Vòng 1
14:00
Perth RedStar
Floreat Athena
-
Vòng 1
14:00
Western Knights
Perth SC
-
Vòng 1
14:00
Armadale SC
Bayswater City
-
Vòng 1
14:00
Balcatta FC
Fremantle City
-
Vòng 1
16:00
Stirling Macedonia
Olympic Kingsway SC
-
Vòng 1
02:00
CRB AL
Murici
-
18:00
Lernayin Artsakh
FC Onor
-
Vòng 20
02:30
Atletico Cajazeirense PB
Botafogo PB
-
Vòng 7
02:30
Nacional de Patos PB
Centro Sportivo Paraibano
-
Vòng 7
02:30
Sao Paulo Crystal FC
Serra Branca EC
-
Vòng 7
02:30
Sousa PB
Pombal EC
-
Vòng 7
02:30
Treze Campina Grande PB
Campinense
-
Vòng 7
18:00
Rakow Czestochowa (Youth)
Zaglebie Lubin (Youth)
-
Vòng 19
22:00
Fuenlabrada
SD Tarazona
-
Vòng 28
22:00
Teruel
Barcelona B
-
Vòng 28
22:00
Unionistas de Salamanca
Osasuna B
-
Vòng 28
22:00
Algeciras
CD Linares Deportivo
-
Vòng 28
22:59
UE Cornella
Gimnastic Tarragona
-
Vòng 28
00:00
Deportivo La Coruna
Sabadell
-
Vòng 28
00:00
Sestao
SD Logrones
-
Vòng 28
00:00
Castellon
Cordoba
-
Vòng 28
00:00
Antequera CF
Recreativo Huelva
-
Vòng 28
02:00
Merida AD
CD Alcoyano
-
Vòng 28
17:00
FC Viktoria Plzen (W)
Slovan Liberec (W)
-
Vòng 12
20:00
Slavia Praha (W)
Sparta Praha (W)
-
Vòng 12
20:30
Banik Ostrava (W)
Slovacko (W)
-
Vòng 12
22:59
Pardubice (W)
Horni Herspice (W)
-
Vòng 12
05:00
Conaree United
Bath United
-
20:00
AO Chaidari FC
Panionios
-
20:00
Asteras Petriti
Pierikos
-
20:00
Aris Avatou
Orestis Orestiadas
-
20:00
Ermis Zonianon
Fostiras
-
20:00
Korinthos
Panargiakos
-
20:00
Thermaikos Thermis
PAOK Kristonis FC
-
20:00
AER Afantou
Rodos FC
-
18:00
Atzeneta UE
Silla CF
-
18:00
Arucas CF
Atletico Victoria
-
Vòng 25
18:00
Athletic Torrellano
UD Rayo Ibense
-
19:00
Panaderia Pulido
UD Ibarra
-
Vòng 25
19:00
Villa Santa Brigida
Lanzarote
-
Vòng 25
22:00
UD Arenal
Constancia
-
22:00
Rayo Vallecano B
Mostoles
-
Vòng 25
22:00
Inter Manacor
Mallorca B
-
22:00
Patacona
Acero
-
22:00
CE Mercadal
Portmany
-
22:00
CD Burriana
Ontinyent CF
-
22:00
Beti Kozkor KE
CD Ardoi Draw
-
22:30
CD Cortes
CD Cantolagua
-
22:30
CD Laguna de Duero
Palencia
-
22:30
Comillas
UD Logrones B
-
22:30
CD Mirandes B
Atletico Astorga
-
22:30
Anaitasuna
CD Padura
-
22:30
Aurrera Ondarroa
Pasaia KE
-
22:30
CD Berceo
CCD Alberite
-
22:30
CD Binissalem
UD Poblense
-
22:30
CE Felanitx
Alaior
-
22:30
Montecasillas FC
CD Cieza
-
22:45
CD Bezana
UC Cartes
-
Vòng 25
22:45
CD Derio
CD Touring
-
22:59
Jove Espanol
Castellon B
-
22:59
Villaralbo CF
Almazan
-
22:59
CF Platges De Calvia
CD Manacor
-
22:59
Atletico Albericia
Velarde
-
Vòng 25
22:59
CD Tarancon
CD Villacanas
-
22:59
Atletico Mineros
U.M. Escobedo
-
Vòng 25
22:59
Herbania
CD Union Sur Yaiza
-
Vòng 25
22:59
UD Alcudia
CF Soller
-
22:59
CD Colindres
Solares
-
Vòng 25
22:59
UE Olot
CFJ Mollerussa
-
Vòng 25
22:59
UC Ceares
Caudal
-
Vòng 25
22:59
Urduliz FT
SD Beasain
-
22:59
CD La Virgen Del Camino
Colegios Diocesanos
-
23:30
CD Santa Ursula
CF San Bartolome
-
Vòng 25
23:30
CD Lerines
Lagunak
-
00:00
CD Buzanada
Teror
-
Vòng 25
00:00
SD Revilla
Club Deportivo Tropezon
-
Vòng 25
00:00
SD Deusto
Leioa
-
00:30
CD Cristo Atletico
CF Salmantino
-
00:00
SG Schneifel
VfB Wissen
-
16:00
AS Trencin Nữ
Spartak Trnava Nữ
-
20:30
TJ Spartak MyjavaNữ
Dukla Banska Bystrica Nữ
-
21:00
MFK Topolcany Nữ
MFK Ruzomberok Nữ
-
22:59
FC Petrzalka Nữ
Slovan Bratislava Nữ
-
42 Dulwich Hill SC
Northern Tigers
0 - 0
Vòng 6
37 SD Raiders FC
Macarthur Rams
0 - 0
Vòng 6
15:00
University NSW
Rydalmere Lions FC
-
Vòng 6
15:00
Bulls Academy
Bankstown City Lions
-
Vòng 6
15:00
Canterbury Bankstown FC
Blacktown Spartans
-
Vòng 6
15:00
Dunbar Rovers FC
Bonnyrigg White Eagles
-
Vòng 6
20:00
Richards Bay
Supersport United
-
Second Circle
20:00
Chippa United
FC Ravens
-
Second Circle
22:59
Orlando Pirates
Hungry Lions
-
Second Circle
87 WS Wanderers Nữ
Perth Glory Nữ
0 - 0
Vòng 20
10:00
Wellington Phoenix Nữ
Sydney FC Nữ
-
Vòng 20
10:00
Melbourne Victory Nữ
Melbourne City Nữ
-
Vòng 20
11:00
Central Coast Mariners (W)
Canberra United Nữ
-
Vòng 20
12:00
Western United Nữ
Newcastle Jets Nữ
-
Vòng 20
18:00
Dyussh Polesgu Nữ
Dinamo Brest Nữ
-
Vòng 1
20:00
Bobruichanka Bobruisk Nữ
Dinamo-BGUFK Minsk Nữ
-
Vòng 1
20:00
Energetik-BGU Minsk Nữ
FK Minsk Nữ
-
Vòng 1
18:00
Siauliai B
FK Minija
-
Vòng 2
20:00
FK Kauno Zalgiris II
Babrungas
-
Vòng 2
00:00
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija
Garr and Ava
-
Vòng 2
16:15
PWD Sports Club
Fakirapool Young Mens Club
-
20:30
Novohrad Lucenec
Namestovo
-
20:30
Banik Lehota Pod Vtacnikom
FK Belusa
-
22:00
Aarau Nữ
FC Luzern Nữ
-
22:00
Rapperswil Jona Nữ
Grasshopper Nữ
-
22:00
Servette Nữ
St Gallen Nữ
-
22:59
FC Zurich Frauen Nữ
Young Boys Nữ
-
23:30
FC Thun Nữ
Basel Nữ
-
21:30
El Bayadh
JS Saoura
-
Vòng 20
04:00
Biskra
USM Khenchela
-
Vòng 20
21:00
Halmstads
Malmo FF
-
Bán kết
22:00
Ourense CF
Real Valladol B
-
Vòng 27
22:15
Athletic Bilbao B
Arenas Club de Getxo
-
Vòng 27
22:59
Manchego Ciudad
UCAM Murcia
-
Vòng 27
22:59
Arandina
CD Guijuelo
-
Vòng 27
00:00
UD Alzira
Cerdanyola del Valles
-
Vòng 27
00:00
CF Badalona
Torrent C.F
-
Vòng 27
00:00
CF La Nucia
Hercules
-
Vòng 27
01:00
Utebo FC
Alaves B
-
Vòng 27
20:30
Omonia Aradippou
Asil Lysi
-
Vòng 9
20:30
PAEEK
Ermis Aradippou
-
Vòng 9
20:30
Xylotympou
Akritas Chloraka
-
Vòng 9
20:30
MEAP Nisou
ENAD Polis
-
Vòng 9
20:30
Digenis Morphou
PO Ahironas-Onisilos
-
Vòng 9
20:30
Dignis Yepsonas
Agia Napa
-
Vòng 9
19:00
KaPa Kajaani
PonPa
-
Vòng 3
22:59
Saaksjarven Loiske
EuPa
-
Vòng 3
00:00
FC Espoo
PPJ/Ruoholahti
-
Vòng 3
11:00
Speranza TakatsukiNữ
Yokohama FC Seagulls Nữ
-
Vòng 1
11:00
AS Harima ALBION Nữ
IGA Kunoichi Nữ
-
Vòng 1
11:00
Viamaterras Miyazaki Nữ
Setagaya Sfida Nữ
-
Vòng 1
11:00
Shizuoka Sangyo University Nữ
Orca Kamogawa FC Nữ
-
Vòng 1
11:00
Ehime FC Nữ
NGU Nagoya Nữ
-
Vòng 1
21:00
Breitenrain
FC Rapperswil-Jona
-
Vòng 23
21:30
Basuli B team
FC St.Gallen U21
-
Vòng 23
22:00
FC Luzern U21
Young Boys U21
-
Vòng 23
22:00
Bruhl SG
Bavois
-
Vòng 23
01:00
FC Sion U21
FC Coffrane
-
Vòng 20
01:45
Zurich B team
Kriens
-
Vòng 23
15:00
Ipswich City
Eastern Suburbs Brisbane
-
Vòng 4
15:00
Logan Lightning
St George Willawong FC
-
Vòng 4
15:00
SWQ Thunder
Mitchelton FC
-
Vòng 4
15:00
Brisbane Strikers
Southside Eagles
-
Vòng 4
15:30
Capalaba Bulldogs
Moreton City II
-
Vòng 4
20:00
Union Neumunster
TSV Nordmark Satrup
-
21:00
Dornbreite Lubeck
SV Todesfelde
-
18:00
Enko Plovdiv Nữ
LP Super Sport Sofia Nữ
-
19:00
Brondby IFU17
LYNGBY FODBOLD CLUB U17
-
01:10
XV de Piracicaba
Rio Claro
-
Vòng 15
01:10
Comercial-SP
Monte Azul SP
-
Vòng 15
01:10
Ferroviaria SP
Primavera
-
Vòng 15
01:10
Noroeste
Taubate
-
Vòng 15
01:10
Oeste
Juventus SP
-
Vòng 15
01:10
AA Portuguesa Santista
Linense(BRA)
-
Vòng 15
01:10
Sao Bento
Esporte Clube Sao Jose SP
-
Vòng 15
01:10
AE Velo Clube SP
Capie Warrero
-
Vòng 15
20:30
Nice U19
Monaco U19
-
Vòng 21
20:30
Marseille U19
Ajaccio Gfco U19
-
Vòng 21
20:30
Marignane Gignac U19
Rodez Aveyron U19
-
Vòng 21
20:30
Brest Stade U19
Nantes U19
-
Vòng 21
21:00
Rennes U19
Angers SCO U19
-
Vòng 21
02:45
Nacional(AM)
Manaus (AM)
-
Vòng 3
02:45
Manauara
Rio Negro AM
-
Vòng 3
22:59
Shamrock Rovers Nữ
Wexford Youths Nữ
-
00:00
Galway LFC Nữ
Cork City Nữ
-
00:00
FC Treaty United Nữ
DLR Waves Nữ
-
15:00
Ulytau Zhezkazgan
Maktaaral
-
Vòng Bảng / Bảng E
18:00
FC Jetisay
Tarlan
-
Vòng Bảng / Bảng F
04:30
Araguaina
Uniao Atletica Carmolandense/TO
-
17:00
MO Constantine U21
USM Annaba U21
-
17:00
NRB Teleghma U21
AS Khroub U21
-
17:00
NA Hussein Dey U21
JSM Tiaret U21
-
17:00
JS Bordj Menaiel U21
Olympique Akbou U21
-
17:00
USM El Harrach U21
AS Ain Mlila U21
-
19:00
Lahti
KuPs
-
Bán kết
02:30
Caxias RS
Gremio (RS)
-
20:00
SPG Motz/Silz
SV Austria Salzburg
-
Vòng 17
20:00
Bischofshofen
RW Rankweil
-
Vòng 17
21:00
SVG Reichenau
FC Wolfurt
-
Vòng 17
21:00
SC Schwaz
VfB Hohenems
-
Vòng 17
21:00
SR Donaufeld Wien
Mauerwerk
-
Vòng 19
21:00
SV Wals-Grunau
Sc Rothis
-
Vòng 17
21:00
Dornbirner SV
SC Imst
-
Vòng 17
21:00
SV Ried B
TUS Bad Gleichenberg
-
Vòng 18
21:30
Union Gurten
Allerheiligen
-
Vòng 18
22:00
Wiener Viktoria
Team Wiener Linien
-
Vòng 19
22:00
Kufstein
Rheindorf Altach B
-
Vòng 17
22:59
USV St. Anna
Deutschlandsberger SC
-
Vòng 18
22:59
FC Pinzgau Saalfelden
St. Johann
-
Vòng 17
21:00
Kari Akranes
UMF Sindri Hofn
-
Vòng Bảng / Bảng C
21:00
Ellidi
KV Reykjavik
-
Vòng Bảng / Bảng B
21:00
Vikingur Olafsvik
FC Arbaer
-
Vòng Bảng / Bảng B
17:00
Cagliari U19
Juventus U20
-
Vòng 26
17:00
Lecce U20
Fiorentina U20
-
Vòng 26
19:00
Torino U20
Genoa Youth
-
Vòng 26
19:00
AS Roma U20
Inter Milan U20
-
Vòng 26
21:00
Sampdoria Youth
Verona U20
-
Vòng 26
02:30
Longford Town
Treaty United
-
Vòng 5
04:00
Gimnastico de Tegucigalpa
Arsenal SAO
-
17:00
MSK Zilina U19
FC Petrzalka U19
-
17:00
DAC Dunajska Streda U19
FK Zeleziarne Podbrezova U19
-
17:00
FK Pohronie U19
SCP RuzomberokU19
-
17:00
Dukla Banska Bystrica U19
Slovan Bratislava U19
-
17:00
FC Kosice U19
FC Vion Zlate Moravce U19
-
15:00
Australia Nữ U20
Korea Rep Nữ U20
-
Tranh giải 3
20:00
Japan Nữ U20
North Korea (W) U20
-
Chung kết
02:00
Falcon FC
Lagarto
-
02:30
Dorense SE
Itabaiana(SE)
-
22:00
Ilkeston Town
Hyde F.C.
-
Vòng 35
22:00
Marine
Guiseley
-
Vòng 35
22:00
Morpeth Town
Lancaster City
-
Vòng 35
22:00
Stafford Rangers
Radcliffe Borough
-
Vòng 35
22:00
Warrington Rylands
Bamber Bridge
-
Vòng 35
22:00
Whitby Town
Bradford Park Avenue
-
Vòng 35
22:00
Ashton United
Gainsborough Trinity
-
Vòng 35
22:00
Worksop Town
Macclesfield Town
-
Vòng 35
22:00
Atherton Collieries
FC United of Manchester
-
Vòng 35
22:00
Basford Utd
Matlock Town
-
Vòng 35
17:00
Fortuna Dusseldorf U19
Monchengladbach U19
-
Vòng 16
19:00
SC Verl U19
Bayer Leverkusen U19
-
Vòng 16
20:00
Hamburger SV U19
VfL Wolfsburg U19
-
Vòng 17
01:30
Hajer
Al-Jndal
-
Vòng 26
01:30
Al Safa(KSA)
Al-Faisaly Harmah
-
Vòng 26
02:00
Ohod Medina
Al-Ameade
-
Vòng 26
00:00
B36 Torshavn
KI Klaksvik
-
Vòng 2
01:00
NSI Runavik
Skala Itrottarfelag
-
Vòng 2
16:00
Bodrumspor U19
Goztepe U19
-
16:00
Galatasaray U19
Gazisehir Gaziantep FK U19
-
16:00
Adanaspor U19
Sakaryaspor U19
-
17:00
Altay Spor KulubuU19
Fatih Karagumruk U19
-
00:00
Universidad de San Carlos
Juventud Pinulteca FC
-
09:00
Marquense
Democracia FC
-
09:00
Quiche FC
Deportivo San Pedro
-
09:00
Deportivo Mictlan
Fraijanes FC
-
20:00
FK Podgorica
Lovcen Cetinje
-
Vòng 23
21:00
Bokelj Kotor
OSK Igalo
-
Vòng 23
21:00
Internacional Podgorica
FK Grbalj Radanovici
-
Vòng 23
21:00
Otrant
FK Iskra Danilovgrad
-
Vòng 23
21:00
FK Berane
KOM Podgorica
-
Vòng 23
15:00
Mamelodi Sundowns Reserves
Cape Town Spurs Reserves
-
15:00
Kaizer Chiefs Reserves
Golden Arrows Reserves
-
17:00
Moroka Swallows Reserves
Richards Bay FC Reserves
-
21:00
USM EL HARRACH
AS Ain Mlila
-
Vòng 19
21:00
MO Constantine
USM Annaba
-
Vòng 19
21:00
MSP Batna
IB Khemis El Khechna
-
Vòng 19
21:00
Oued Magrane
CA Batna
-
Vòng 19
21:00
NA Hussein Dey
JSM Tiaret
-
Vòng 19
21:00
IRB Ouargla
ES Sour El Ghozlane
-
Vòng 19
21:00
NRB Teleghma
AS Khroub
-
Vòng 19
21:00
JS Bordj Menaiel
Olympique Akbou
-
Vòng 19
21:00
MC El Eulma
HB Chelghoum Laid
-
Vòng 19
11:00
Sony Sendai
Verspah Oita
-
Vòng 2
11:00
Kochi United
Run Mel Aomori
-
Vòng 2
11:00
Atletico Suzuka
Rayluck Shiga
-
Vòng 2
11:00
Veertien Kuwana
Criacao Shinjuku
-
Vòng 2
11:00
Yokogawa Musashino
Minebea Mitsumi FC
-
Vòng 2
11:00
Okinawa SV
Briobecca Urayasu
-
Vòng 2
19:00
Italy Nữ U17
England Nữ U17
-
Qual.A2 / Bảng F
19:00
Serbia Nữ U17
Greece Nữ U17
-
Qual.A2 / Bảng F
20:00
Denmark Nữ U17
North Macedonia Nữ U17
-
Qual.A2 / Bảng G
20:00
Poland Nữ U17
Scotland Nữ U17
-
Qual.A2 / Bảng G
20:00
Brabrand
Middelfart G og
-
Vòng 18
21:00
Nykobing FC
Skive IK
-
Vòng 18
14:00
Southern District
North District FC
-
Vòng 14
14:00
Biu Chun Rangers
Tai Chung FC
-
Vòng 14
17:00
Eastern A.A Football Team
LeeMan
-
Vòng 14
83 Chuncheon Citizen
Pocheon FC
0 - 0
Vòng 2
83 Gangneung City
Paju Citizen FC
1 - 1
Vòng 2
81 Hwaseong FC
Gimhae City
0 - 1
Vòng 2
86 Ulsan Citizens
Yeoju Sejong
1 - 0
Vòng 2
12:00
Yangpyeong
Siheung City
-
Vòng 2
12:00
Changwon City
Daejeon Korail
-
Vòng 2
12:00
Daegu FC II
Mokpo City
-
Vòng 2
22:15
Atalanta U23
Us Pergolettese
-
Vòng 32
22:15
Legnago Salus
Lumezzane
-
Vòng 32
22:15
Mantova
US Fiorenzuola
-
Vòng 32
00:30
USD Virtus Verona
Giana
-
Vòng 32
00:30
Pro Patria
Vicenza
-
Vòng 32
00:30
Carrarese
JuventusU23
-
Vòng 32
00:30
Avellino
FB Brindisi 1912
-
Vòng 32
00:30
Pontedera
Spal
-
Vòng 32
00:30
Latina
Messina
-
Vòng 32
02:45
Novara
Pro Vercelli
-
Vòng 32
02:45
Giugliano
Benevento
-
Vòng 32
22:00
JK Welco Elekter
Tallinna FC Ararat TTU
-
Vòng 3
02:30
Sport Club do Recife
Santa Cruz PE
-
19:00
Hannover 96 Am
FC Teutonia 05
-
Vòng 26
19:00
Berliner FC Dynamo
Chemnitzer
-
Vòng 26
19:00
Eilenburg
Hansa Rostock II
-
Vòng 26
19:00
Phonix Lubeck
Havelse
-
Vòng 26
19:30
FC Kilia Kiel
SC Spelle-Venhaus
-
Vòng 26
20:00
Bocholt FC
Rot-Weiss Oberhausen
-
Vòng 26
20:00
Duren
SV Lippstadt
-
Vòng 26
20:00
Fortuna Koln
Fortuna Dusseldorf (Youth)
-
Vòng 26
20:00
SV Rodinghausen
Wegberg-Beeck
-
Vòng 26
20:00
Eintracht Frankfurt (Youth)
TSV Steinbach Haiger
-
Vòng 24
20:00
Schweinfurt 05 FC
FC Augsburg II
-
Vòng 25
20:00
FSV Frankfurt
FC 08 Hombrug
-
Vòng 24
20:00
DJK Vilzing
FV Illertissen
-
Vòng 25
20:00
TSV Schott Mainz
TuS Koblenz
-
Vòng 24
20:00
VfB Stuttgart II
Freiberg
-
Vòng 24
20:00
Bremer SV
Holstein Kiel II
-
Vòng 26
20:00
Wuppertaler
SSVg Velbert
-
Vòng 26
20:00
FC Memmingen
Bayern Munchen (Youth)
-
Vòng 25
20:00
Rot-Weiss Ahlen
Gutersloh
-
Vòng 26
20:00
Monchengladbach AM.
Wiedenbruck
-
Vòng 26
20:00
SV Schalding Heining
TSV Aubstadt
-
Vòng 25
22:00
Carl Zeiss Jena
Rot-Weiss Erfurt
-
Vòng 26
22:00
SSV Jeddeloh
Eintracht Norderstedt
-
Vòng 26
22:30
Shohada Babolsar
Pas
-
05:00
Corumbaense
Coxim MS
-
83 Changnyeong Nữ
Seoul Amazones Nữ
0 - 0
Vòng 1
86 KSPO FC Nữ
Boeun Sangmu Nữ
1 - 0
Vòng 1
85 Hyundai Steel Red Angels Nữ
Gyeongju FC Nữ
1 - 1
Vòng 1
86 Suwon FMC Nữ
Sejong Gumi Sportstoto Nữ
0 - 0
Vòng 1
18:00
NK Publikum Celje U19
NK Krka U19
-
19:00
ND Ilirija U19
NK Maribor U19
-
19:30
Ns Mura U19
Brinje Grosuplje U19
-
22:00
KVSK Lommel
Anderlecht II
-
Vòng 26
22:00
Lierse
RFC de Liege
-
Vòng 26
00:15
KMSK Deinze
Francs Borains
-
Vòng 26
02:45
FCV Dender EH
Standard Liege II
-
Vòng 26
02:45
Genk II
Oostende
-
Vòng 26
20:00
FC Ingolstadt 04 Am
SC Eltersdorf
-
21:00
Wurzburger FV
DJK Gebenbach
-
02:30
FC Ordino
FC Pas de la Casa
-
Vòng Tứ kết
05:00
Cunupia FC
Caledonia AIA
-
Vòng 16
07:10
National Defense Forces
Point Fortin FC
-
Vòng 16
22:00
Lincoln City
Bristol Rovers
-
Vòng 39
22:00
Peterborough United
Portsmouth
-
Vòng 39
22:00
Port Vale
Oxford United
-
Vòng 39
22:00
Reading
Cambridge United
-
Vòng 39
22:00
Shrewsbury Town
Carlisle United
-
Vòng 39
22:00
Stevenage Borough
Leyton Orient
-
Vòng 39
22:00
Barnsley
Cheltenham Town
-
Vòng 39
22:00
Wigan Athletic
Blackpool
-
Vòng 39
22:00
Derby County
Bolton Wanderers
-
Vòng 39
22:00
Wycombe Wanderers
Northampton Town
-
Vòng 39
22:00
Exeter City
Burton Albion
-
Vòng 39
22:00
Fleetwood Town
Charlton Athletic
-
Vòng 39
45 Tefana As
AS Pirae
0 - 0
Playoffs
15:00
Goulburn Valley Suns
Brunswick Juventus
-
15:15
Altona City
FC Melbourne Srbija
-
16:15
North Sunshine Eagles
Box Hill United SC
-
14:30
Qingdao Red Lions
Foshan Nanshi
-
Vòng 2
14:30
Wuxi Wugou
Yanbian Longding
-
Vòng 2
14:30
Jiangxi Liansheng FC
Shanghai Jiading Huilong
-
Vòng 2
14:30
Chongqing Tonglianglong
Heilongjiang Lava Spring
-
Vòng 2
18:30
Yunnan Yukun
Nanjing City
-
Vòng 2
22:59
Concordia Lausanne
FC Ueberstorf
-
23:30
Collina d Oro
Ascona
-
16:00
Chernomorets Odessa U21
Veres Rivne U21
-
Vòng 21
20:00
Mamelodi Sundowns Nữ
Johannesburg Uni Nữ
-
20:00
Soroksar (W)
Diosgyori VTK (W)
-
Vòng 15
20:00
Szekszard UFC (W)
MTK Hungaria FC (W)
-
Vòng 15
20:00
Viktoria FC Szombathely (W)
Szetomeharry (W)
-
Vòng 15
20:00
Puskas Akademia (W)
MOL Fehervar FC (W)
-
Vòng 15
15:45
Metropolis United Nữ
West Torrens Birkalla Nữ
-
19:00
Luxita U19
Alverca U19
-
22:00
Clube Oriental Lisboa U19
Louletano U19
-
22:00
SU Sintrense U19
Nacional U19
-
22:00
Maritimo U19
Pacos Ferreira U19
-
22:00
Oliveirense U19
Varzim U19
-
22:00
Academica Coimbra U19
SC Leira Marrazes U19
-
22:00
Sport Viseu Benfica U19
CD Gouveia U19
-
22:00
Chertsey Town
Corinthian Casuals
-
22:00
Stowmarket Town
Gorleston
-
00:15
AC Juvenes
SP Libertas
-
Vòng 27
00:00
Bombarderos de Tecamac FC
CF Pachuca III
-
05:00
Tigres de Alica FC
Atletico Acaponeta
-
05:00
Promodep Central AC
Juarez FC II
-
05:00
Progreso Yucatan
Deportiva Venados II
-
06:00
FCD Bulls Santiago Nuevo Leon
Gallos NL
-
17:00
Pomorzanin Torun
Pomorzanin Serock
-
18:00
Odra Bytom Odrzanski
Gornik II Zabrze
-
18:00
Legia Warszawa B
Bron Radom
-
18:00
KTS-K Luzino
Swit Szczecin
-
18:00
Unia Solec Kujawski
Vineta Wolin
-
19:00
Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork
-
19:00
LKS Goczalkowice Zdroj
Gwarek Tarnowskie Gory
-
19:00
Flota Swinoujscie
Zawisza Bydgoszcz SA
-
19:00
LZS Starowice Dolne
Gornik Polkowice
-
20:00
Olimpia Zambrow
Concordia Elblag
-
20:00
Wikielec
Unia Skierniewice
-
20:00
Elana Torun
KS Polonia Sroda Wlkp
-
20:00
KP Starogard Gdanski
Sokol Kleczew
-
20:00
MKS Notec Czarnkow
Gedania Gdansk
-
20:00
Wislanie Jaskowice
Swidniczanka Swidnik
-
20:00
Karpaty Krosno
Siarka Tarnobrzeg
-
20:00
Sieradz
Pogon Grodzisk Mazowiecki
-
20:00
Carina Gubin
Rakow Czestochowa 2
-
20:30
Rekord Bielsko-Biala
Lechia Zielona Gora
-
21:00
Star Starachowice
Czarni Polaniec
-
21:00
Orleta Radzyn Podlaski
Sokol Sieniawa
-
21:00
Garbarnia Krakow
Podhale Nowy Targ
-
21:00
Unia Turza Slaska
Slask Wroclaw II
-
21:00
GKS Belchatow
Mlawianka Mlawa
-
21:00
KS Legionovia Legionowo
Pilica Bialobrzegi
-
21:00
Unia Swarzedz
Stargard Szczecinski
-
21:00
Avia Swidnik
Wisloka Debica
-
21:00
Chelmianka Chelm
KS Wieczysta Krakow
-
21:30
Cartusia
Stolem Gniewino
-
22:59
Karkonosze Jelenia Gora
GKP Gorzow
-
00:00
Victoria Sulejowek
LKS Lomza
-
00:00
Podlasie Biala Podlaska
KSZO Ostrowiec
-
00:00
KS Mieszko Gniezno
KSS Kotwica Kornik
-
02:30
Avai FC
Joinville SC
-
17:00
Villarreal U19
Alboraya U19
-
17:30
Eibar U19
Osasuna U19
-
18:00
Calavera CF U19
CD 26 de Febrero U19
-
18:00
Arucas CF U19
Acodetti CF U19
-
18:30
Espanyol U19
Real Zaragoza U19
-
19:00
CF Juventud Laguna U19
CD Atletico Paso U19
-
22:00
Sabadell U19
CF Damm U19
-
22:00
Racing Zaragoza U19
Girona U19
-
22:00
Atletico Madrileno U19
Cartagena FC U19
-
23:15
Covadonga U19
Sporting Gijon U19
-
00:00
CD Julio Suarez U19
Las Palmas U19
-
00:00
San Felix CF U19
Sevilla U19
-
16:15
Havlickuv Brod
Velka Bites
-
16:15
SK Ujezd Praha 4
FK Chomutov
-
16:15
Spolana Neratovice
SK Slany
-
16:15
MSK Breclav
Stara Rise
-
16:15
Aritma Praha
Slavoj Cesky Krumlov
-
16:15
FC Vratimov
FK Bohumin
-
16:30
Slavicin
HFK Olomouc
-
16:30
Komarov
Jiskra Domazlice B
-
21:00
FC Rokycany
Horovice
-
21:00
MFK Chrudim B
Trutnov
-
21:00
Holesov
Bzenec
-
22:00
Hvezda Cheb
SK Mondi Steti
-
14:00
Peninsula Power
Gold Coast United
-
Vòng 4
15:00
Redlands United FC
Sunshine Coast Wanderers FC
-
Vòng 4
04:00
Deportes Temuco
CSD Antofagasta
-
Vòng 4
06:30
Curico Unido
San Marcos de Arica
-
Vòng 4
16:00
Pathum Thani United
Ang Thong FC
-
Vòng 2
18:00
Bangkok FC
North Bangkok College
-
Vòng 2
18:00
Songkhla FC
Phattalung FC
-
Vòng 2
22:00
Petro Atletico de Luanda
Academica Do Lobito
-
Vòng 6
00:00
Universidad Guadalajara II
U.A. Zacatecas
-
05:00
Pioneros de Cancun
Cafetaleros de Tapachula
-
05:00
Club Petroleros de Salamanca
Irapuato
-
05:00
CD Mexiquense
CD Ayense
-
05:00
Aguacateros de Periban FC
Deportiva Venados
-
06:00
CD Inter Queretaro
Sporting Canamy
-
07:00
Lobos ULM
Reboceros de La Piedad
-
08:00
Racing Porto Palmeiras
Inter Playa del Carmen
-
HT
Ipswich FC U23
Eastern Suburbs U23(AUS)
1 - 3
HT
Logan Lightning U23
St George Willawong FC U23
1 - 0
HT
Redlands United U23
Sunshine Coast Wanderers U23
1 - 1
HT
Brisbane Strikers U23
Southside Eagles U23
0 - 0
46 SWQ Thunder U23
Mitchelton U23
2 - 0
16:15
Peninsula Power U23
Gold Coast United U23
-
11:00
WDSC Wolves U23
Brisbane Olympic FC U23
-
18:30
Bergheim/Hof (W)
Union Kleinmunchen (W)
-
Vòng 10
19:00
Dornbirn (W)
Sturm Graz/Stattegg (W)
-
Vòng 10
16:15
Chrudim
Brno
-
Vòng 19
20:00
Dukla Prague
Viktoria Zizkov
-
Vòng 19
21:00
Lisen
Opava
-
Vòng 19
21:00
FK MAS Taborsko
Vysocina jihlava
-
Vòng 19
21:00
Slavia Kromeriz
Marila Pribram
-
Vòng 19
20:30
Aspis Pylas
Olympiada Lympion
-
20:30
AEP Polemidion
APEP Pitsilia
-
20:00
St. Andrews
Tarxien Rainbows F.C
-
Vòng 5
21:00
Zurrieq
Pieta Hotspurs
-
Vòng 6
22:30
Fgura United
Lija Athletic
-
Vòng 5
23:30
Senglea Athletic
Melita FC Saint Julian
-
Vòng 6
17:30
Kosovo U16(W)
Scotland Nữ U16
-
19:00
Tennis Borussia Berlin
TuS Makkabi Berlin
-
19:00
Lichtenberg 47
FC Anker Wismar
-
19:00
Duneberg
FC Union Tornesch
-
20:00
TSV Dachau 1865
TSV Rain Am Lech
-
20:00
VfR Wormatia Worms
Rot-Weiss Koblenz
-
20:00
SV Meppen II
TuS Bersenbruck
-
20:00
TSV Landsberg
TSV Schwaben Augsburg
-
20:00
FC Ismaning
VfR Garching
-
20:00
SV 09 Arnstadt
Grimma
-
20:00
SV Heimstetten
FC Sonthofen
-
20:30
FV Offenburg
FV Ravensburg
-
21:00
SV Ramlingen Ehlershausen
SV Blau Weiss Bornre
-
21:00
FSV Hollenbach
FC Denzlingen
-
21:30
Villingen
1 FC Normannia Gmund
-
21:30
Altona 93
Tus Dassendorf
-
22:30
TVD Velbert
DJK Teutonia St.Tonis
-
01:30
Dessel Sport
Royal Knokke
-
Vòng 27
01:30
Gent B
Tienen
-
Vòng 27
02:00
Olympic Charleroi
Thes Sport
-
Vòng 27
02:00
LaLouviere
KSK Heist
-
Vòng 27
02:00
Excelsior Virton
Charleroi B
-
Vòng 27
02:00
Aparecidense GO
Vila Nova
-
21:00
Valerenga Nữ
Stabaek Nữ
-
Vòng 1
21:00
Aasane Nữ
Lyn Nữ
-
Vòng 1
21:00
Kolbotn Nữ
Roa Nữ
-
Vòng 1
21:00
Rosenborg BK Nữ
Arna Bjornar Nữ
-
Vòng 1
22:45
LSK Kvinner Nữ
SK Brann Nữ
-
Vòng 1
17:00
Mumbai City FC U19
India On Track
-
02:00
Atlanta United FC II
Orlando City B
-
02:00
Chattanooga
Huntsville City
-
22:00
Bishop·s Cleeve
Willand Rovers
-
20:00
Estoril Praia Nữ
Gil Vicente FC Nữ
-
22:00
Benfica B Nữ
Braga B Nữ
-
22:00
FC Romariz Nữ
FC Tirsense Nữ
-
22:00
GD Ilha (W)
CF Benfica (W)
-
00:30
Boavista Nữ
Lusitania Lourosa Nữ
-
18:00
Villarreal (W)
Madrid CFF (W)
-
Vòng 20
22:00
Sporting De Huelva (W)
Levante UD (W)
-
Vòng 20
00:00
Sevilla FC (W)
Levante Las Planas (W)
-
Vòng 20
02:00
Real Madrid (W)
Eibar (W)
-
Vòng 20
20:00
Unirea Ungheni
Metalurgistul Cugir
-
80 Altona Magic U23
South Melbourne U23
0 - 0
Vòng 6
28 Hume City U23
St Albans Saints U23
0 - 0
Vòng 6
16:00
Port Melbourne U23
Heidelberg United U23
-
Vòng 6
09:00
Dandenong City U23
Dandenong Thunder U23
-
Vòng 6
03:00
Dynamo Puerto FC
Academia Anzoategui
-
18:00
Alhama CF B (W)
SPA Alicante (W)
-
19:00
ADFB La Rambla Nữ
CD Oceja Nữ
-
22:00
Pozuelo Alarcon Nữ
La Nucia (W)
-
22:00
Torrelodones Nữ
Mislata CF Nữ
-
22:30
Las Rozas CF (W)
CF Extremadura Nữ
-
22:59
Almeria Nữ
Levante C Nữ
-
23:30
Sardoma CF Nữ
Real Oviedo B Nữ
-
00:00
Real Aviles CF Nữ
UD Llanera Nữ
-
00:00
CD Don Benito (W)
Cadiz Nữ
-
00:15
Victoria CF Coruna Nữ
Lostrego Nữ
-
22:00
Long Eaton Utd
St Ives Town
-
Vòng 35
22:00
Mickleover Sports
Halesowen Town
-
Vòng 35
22:00
Needham Market
Barwell
-
Vòng 35
22:00
Royston Town
Redditch United
-
Vòng 35
22:00
AFC Telford United
Stamford
-
Vòng 35
22:00
Sudbury
Kettering Town
-
Vòng 35
22:00
Alvechurch
Stourbridge
-
Vòng 35
22:00
Berkhamsted Town
Bromsgrove Sporting FC
-
Vòng 35
22:00
Coalville
Stratford Town
-
Vòng 35
22:00
Leamington
Hitchin Town
-
Vòng 35
14:00
Sporting de Macau
Hang Sai
-
Vòng 3
16:00
Windsor Arch Ka I
Gala FC
-
Vòng 3
11:00
Fujizakura Yamanashi Nữ
Okayama Yunogo Belle Nữ
-
Vòng 1
18:00
Bayern Munchen (W)
RB Leipzig (W)
-
Vòng 16
20:00
Werder Bremen (W)
SG Essen-Schonebeck (W)
-
Vòng 16
22:00
Shepshed Dynamo
Hinckley Leicester Road
-
22:00
Pontefract Collieries
North Ferriby United
-
01:30
Argentino de Rosario
Juventud Unida
-
Vòng 8
01:30
Yupanqui
Mercedes
-
Vòng 8
01:30
Berazategui
Deportivo Muniz
-
Vòng 8
01:30
Club Lujan
Ituzaingo
-
Vòng 8
05:00
Real Pilar
CA Lugano
-
Vòng 8
06:00
Plata Vino Tinto Oro U19
Maracaneiros U19
-
20:00
Lausanne Sports U19
Aarau U19
-
20:00
Servette U19
Team Ticino U19
-
20:00
Grasshoppers U19
St Gallen U19
-
01:30
Chacarita juniors
Defensores de Belgrano
-
Vòng 7
02:00
Tristan Suarez
Gimnasia Jujuy
-
Vòng 7
03:35
All Boys
Deportivo Maipu
-
Vòng 7
04:00
Aldosivi Mar del Plata
Estudiantes Rio Cuarto
-
Vòng 7
05:10
Temperley
Atletico Rafaela
-
Vòng 7
05:40
CA Brown Adrogue
San Telmo
-
Vòng 7
54 1 LAN Thurston
Glenorchy Knights FC
0 - 6
Vòng 1
14:30
Kingborough Lions
South Hobart
-
Vòng 1
14 Metro United FC Reserves Nữ
West Torrens Birkalla Reserves Nữ
0 - 0
14 Adelaide City FC
Adelaide Panthers
0 - 0
Vòng loại
15 Adelaide Raiders SC
Adelaide Blue Eagles
0 - 0
Vòng loại
15 Sturt Lions
Fulham United FC
0 - 0
Vòng loại
15:30
The Cove FC
Pontian Eagles
-
Vòng loại
11:30
Para Hills East
White City Woodville
-
Vòng loại
22:30
Societe Omnisports De L'Armee
Zoman FC
-
22:30
AS Denguele
CO Korhogo
-
22:30
LYS Sassandra
SOL FC Abobo
-
22:30
Sporting Gagnoa
Stella Club d'Adjame
-
00:45
AF Amadou Diallo Djekanou
Bouake FC
-
21:00
Zulte Waregem VV Nữ
Oud Heverlee Leuven Nữ
-
21:00
Club Brugge Nữ
KAA Gent Ladies Nữ
-
20:00
SV Kloch
USV RB Hof
-
20:00
Hellas Kagran
Slovan HAC
-
21:00
USC Eugendorf
Union Henndorf
-
21:00
Grossklein
TuS Rein
-
21:00
Horitschon
Sportverein Schattendorf
-
21:00
FSC Eggendorf Hartberg II
SV Ilz
-
21:30
WSPG Wels II
SV Friedburg Pondorf
-
00:00
ASK Klingenbach
ASK Marz
-
01:00
FC Magna Wiener Neustadt
Kottingbrunn
-
02:00
Operario Ferroviario PR
Atletico Paranaense
-
02:40
Ceara
Ferroviario CE
-
19:00
Vanlose
IF Lyseng
-
Vòng 18
19:00
Vegar
Naesby
-
Vòng 18
20:00
Holstebro BK
Ishoj IF
-
Vòng 18
22:00
Atletico Madrid C Nữ
Real Oviedo Nữ
-
22:30
Huesca Nữ
CD Pradejon Nữ
-
18:30
Pomigliano Nữ
Sampdoria Nữ
-
Vòng 1
21:00
Sassuolo Nữ
Fiorentina Nữ
-
Vòng 1
14:45
Launceston United
Northern wandering
-
22:00
Swindon Supermarine
Hendon
-
Vòng 35
22:00
Walton Hersham
Didcot Town
-
Vòng 35
22:00
Beaconsfield SYCOB
Dorchester Town
-
Vòng 35
22:00
Winchester City
Poole Town
-
Vòng 35
22:00
Chesham United
AFC Totton
-
Vòng 35
22:00
Gosport Borough
Harrow Borough
-
Vòng 35
22:00
Hanwell Town
Bracknell Town
-
Vòng 35
22:00
Hungerford Town
Tiverton Town
-
Vòng 35
22:00
Plymouth Parkway
Hayes Yeading United
-
Vòng 35
22:00
Salisbury FC
Merthyr Town
-
Vòng 35
17:30
Rayong FC
Chanthaburi FC
-
Vòng 29
18:00
Suphanburi FC
Pattaya Discovery United FC
-
Vòng 13
18:00
Chiangmai FC
Singha GB Kanchanaburi
-
Vòng 29
18:30
Lampang FC
Chainat FC
-
Vòng 29
19:00
Nakhon Si United FC
JL Chiangmai United FC
-
Vòng 29
21:00
Iris Club de Croix
USLPV
-
21:00
Chantilly
Valenciennes B
-
21:00
Prix Les Mezieres
ASM Belfortaine
-
22:59
Dijon II
Union Cosnoise
-
22:59
Agde
OLYMPIQUE DE MARSEILLE B
-
00:00
Lille B
Entente Sannois
-
00:00
FC Metropole Troyenne
Stade Reims II
-
00:00
Drancy
St Ouen L Aum
-
00:00
Saint-Priest
Chambery SO
-
00:00
Strasbourg II
Reims Ste Anne
-
00:00
Vannes
Pontivy
-
00:00
Oissel
Alenconnaise
-
00:00
Sarre Union
Raon L Etape
-
00:00
Blagnac
Alberes Argeles
-
00:00
ES Fosseenne
Istres
-
20:00
Guingamp (W)
Paris FC (W)
-
Vòng 17
20:30
Bordeaux (W)
Dijon w
-
Vòng 17
20:30
Paris Saint Germain (W)
RC Saint Etienne (W)
-
Vòng 17
20:30
Reims (W)
Lille (W)
-
Vòng 17
16:30
FC Svratka Brno
SK Krumvir
-
16:30
Zlicin
FK Dukla Jizni Mesto
-
16:30
TJ Sokol Pohorelice
FC Kurim
-
21:00
Doksy
Afk Tuchlovice
-
21:00
TJ Sokol Srbice
SK Vilemov
-
18:00
SSA FC U20
Camacariense U20
-
7 Indrayani SC
Deccan XI FC
0 - 0
15:30
Sangam Young Boys
Roopali SC
-
02:30
Peru Nữ U17
Brasil Nữ U17
-
Vòng Bảng / Bảng B
05:00
Venezuela Nữ U17
Colombia Nữ U17
-
Vòng Bảng / Bảng B
22:00
Tallinna JK Legion
Nomme JK Kalju II
-
Vòng 3
22:00
Johvi FC Lokomotiv
Tartu Kalev
-
Vòng 3
23:30
Laanemaa Haapsalu
FC Kuressaare II
-
Vòng 3
14:00
Port Melbourne
Heidelberg United
-
Vòng 6
14:15
Altona Magic
South Melbourne
-
Vòng 6
16:00
Hume City
St Albans Saints
-
Vòng 6
18:15
VV Alexandria 66 U21
Spartaan20 U21
-
20:30
PEC Zwolle U21
NEC U21
-
01:00
Joseense
Independente SP
-
01:00
Uniao Barbarense
CA Taquaritinga SP
-
01:00
Nacional SP
Audax Sao Paulo
-
01:00
Rio Branco(SP)
Barretos SP
-
01:00
Jabaquara SP
Gremio Saocarlense/SP
-
16:00
Holland Park Hawks FC
Ipswich knights SC
-
Vòng 3
16:00
Grange Thistle SC
Pine Hills
-
Vòng 3
82 Azul Claro Numazu
Giravanz Kitakyushu
0 - 0
Vòng 4
84 Kamatamare Sanuki
AC Nagano Parceiro
0 - 1
Vòng 4
84 Omiya Ardija
Nara Club
1 - 0
Vòng 4
83 Miyazaki
Zweigen Kanazawa FC
0 - 1
Vòng 4
86 Yokohama SCC
Imabari FC
0 - 1
Vòng 4
11:00
Vanraure Hachinohe FC
Kataller Toyama
-
Vòng 4
12:00
Fukushima United FC
Matsumoto Yamaga FC
-
Vòng 4
12:00
Grulla Morioka
Gainare Tottori
-
Vòng 4
12:00
SC Sagamihara
FC Ryukyu
-
Vòng 4
02:00
Pinheiro AC
tuntum EC
-
03:00
Sampaio Correa
Maranhao
-
05:00
Imperatriz(MA)
Chapadinha FC
-
21:00
Bandon AFC
Ringmahon Rangers
-
15:30
Yenisey Krasnoyarsk Nữ
Rubin Kazan Nữ
-
Vòng 2
18:00
Dynamo Moscow Nữ
Lokomotiv Moscow Nữ
-
Vòng 2
19:00
Krylya Sovetov Samara Nữ
Krasnodar FK Nữ
-
Vòng 2
19:00
FK Rostov Nữ
Zenit St Petersburg Nữ
-
Vòng 2
21:00
Chertanovo Moscow Nữ
Spartak Moscow (W)
-
Vòng 2
16:00
CS Flacara Parta
Unirea Sannicolau Mare
-
16:00
ACS Metropolitan Isalnita
CS Dunarea Calafat
-
16:00
Bolintin Malu Spart
ACS Adunatii Copaceni
-
16:00
CSO Teleajenul Valeni de Munte
CS Manesti 2013
-
22:00
CS Carcea
ACS Stiinta Cerat
-
19:00
Louves Minproff Nữ
AS Fortuna Mfou Nữ
-
05:30
SE do Gama
Ceilandia DF
-
14:00
Runaway Bay Green
Tweed United
-
22:00
Stranraer
Elgin City
-
Vòng 29
22:00
Bonnyrigg Rose
Clyde
-
Vòng 29
22:00
Forfar Athletic
Stenhousemuir
-
Vòng 29
22:00
Peterhead
East Fife
-
Vòng 29
22:00
Spartans
Dumbarton
-
Vòng 29
81 South Melbourne Nữ
Bentleigh Greens (W)
2 - 0
Vòng 1
44 Boroondara Eagles Nữ
Preston Lions Nữ
0 - 0
Vòng 1
01:00
Al Oruba (UAE)
Al-Thaid
-
Vòng 24
01:00
Gulf Heroes FC
Al-Rams
-
Vòng 24
01:00
Gulf United FC
Dibba Al-Fujairah
-
Vòng 24
01:00
Al-Dhafra
Ahli Al-Fujirah
-
Vòng 24
17:00
Osasuna Nữ
Madrid CFF II Nữ
-
18:30
CD Alaves Nữ
Seccio Esportiva AEM Nữ
-
19:00
Atletico Madrid B Nữ
CDEF Logrono Nữ
-
00:00
Barcelona B Nữ
Deportivo La Coruna W
-
02:00
Bahia
Jequie BA
-
22:00
Armagh City
Limavady United
-
04:00
Los Santos
San Francisco Reserves
-
07:00
Aguilas UP
Panama City FC
-
07:00
Herrera FC Reserves
SD Atletico Nacional
-
08:00
Ciex Sports Academy
Alianza FC Panama Reserves
-
19:00
Termez Surkhon
FK Andijon
-
Vòng 3
21:00
Nasaf Qarshi
Qizilqum Zarafshon
-
Vòng 3
15:00
Western Rage
Central Coast United FC
-
15:00
Prospect United Soccer Club
South Coast Flame FC
-
15:00
Bankstown United FC
Camden Tigers SC
-
02:00
Oeirense
Altos/PI
-
02:00
River PI
Parnahyba PI
-
20:00
Blackburn Rovers U21
Arsenal U21
-
Vòng 17
03:00
Humaita AC
Nauas AC
-
05:00
Rio Branco AC
Andira EC
-
14:30
Newcastle Olympic FC Nữ
Maitland FC Nữ
-
20:30
FC Lisse
Kozakken Boys
-
Vòng 25
20:30
ACV Assen
Quick Boys
-
Vòng 25
20:30
Excelsior Maassluis
GVVV Veenendaal
-
Vòng 25
20:30
HHC Hardenberg
Spakenburg
-
Vòng 25
21:00
Rijnsburgse Boys
Jong Sparta Rotterdam (Youth)
-
Vòng 25
21:00
AFC
De Treffers
-
Vòng 25
21:30
Koninklijke HFC
Scheveningen
-
Vòng 25
21:30
Almere City Youth
Noordwijk
-
Vòng 25
21:30
Katwijk
ADO '20
-
Vòng 25
21:00
Boca Juniors Nữ
UAI Urquiza Nữ
-
21:00
Ferro Carril Oeste Nữ
CA Independiente Nữ
-
01:30
Newell's (W)
San Luis FC Nữ
-
20:30
VV DOVO
SC Genemuiden
-
20:30
SteDoCo
Gemert
-
00:00
Tot Ons Genoegen Berkel
HSV Hoek
-
22:00
Hemel Hempstead Town
Hampton Richmond Borough
-
Vòng 40
22:00
Slough Town
Yeovil Town
-
Vòng 40
22:00
St Albans City
Truro City
-
Vòng 40
22:00
Eastbourne Borough
Taunton Town
-
Vòng 22
22:00
Tonbridge Angels
Torquay United
-
Vòng 40
22:00
Chelmsford City
Bath City
-
Vòng 40
22:00
Welling United
Weston Super Mare
-
Vòng 40
22:00
Chippenham Town
Worthing
-
Vòng 40
22:00
Weymouth
Braintree Town
-
Vòng 40
22:00
Dartford
Maidstone United
-
Vòng 40
22:00
Dover Athletic
Havant Waterlooville
-
Vòng 40
22:00
Farnborough Town
Aveley
-
Vòng 40
01:00
Aucas U20
Rosario Central U20
-
Tranh giải 3
22:00
Club Leon U23
Puebla U23
-
22:00
Cruz Azul U23
Necaxa U23
-
22:00
Chivas Guadalajara U23
Club America U23
-
22:00
Toluca U23
Unam Pumas U23
-
05:00
UniversidadO M
Cibao FC
-
87 Newcastle Olympic
Maitland
0 - 0
Vòng 4
56 Cooks Hill United
Charleston City Blues
0 - 1
Vòng 4
14:00
Adamstown Rosebuds FC
New Lambton FC
-
Vòng 4
14:00
Valentine
Lake Macquarie
-
Vòng 4
11:30
Broadmeadow Magic
Edgeworth Eagles FC
-
Vòng 4
01:30
Desportiva Ferroviaria ES
Rio Branco VN
-
05:00
Real Noroeste
Vitoria ES
-
01:00
CE Forca e Luz RN
Santa Cruz RN
-
Vòng 2
02:00
Potyguar-CN RN
Baraunas
-
Vòng 2
02:00
Potiguar RN
Globo
-
Vòng 2
16:00
NK Rudes U19
HNK Gorica U19
-
16:00
Sesvete U19
Mladost Zdralovi U19
-
19:00
Rijeka U19
NK Varazdin U19
-
20:00
Kustosija U19
HNK Cibalia U19
-
15 Shanghai Changning
Quanzhou Qinggong
0 - 0
Vòng 1
03:30
Sao Raimundo/RR
Atletico Roraima
-
05:30
Progresso RR
GA Sampaio RR
-
22:00
Edinburgh City
Alloa Athletic
-
Vòng 29
22:00
Hamilton Academical
Stirling Albion
-
Vòng 29
22:00
Kelty Hearts
Cove Rangers
-
Vòng 29
22:00
Montrose
Annan Athletic
-
Vòng 29
00:30
Queen of South
Falkirk
-
Vòng 29
18:00
Braga Nữ
Famalicao Nữ
-
22:00
Sporting CP Nữ
Clube Albergaria Nữ
-
22:00
Chorley FC
Scarborough
-
Vòng 40
22:00
Curzon Ashton FC
Spennymoor Town
-
Vòng 40
22:00
Darlington
Peterborough Sports
-
Vòng 40
22:00
Kings Lynn
Rushall Olympic
-
Vòng 40
22:00
Scunthorpe United
Banbury United
-
Vòng 40
22:00
Southport FC
Blyth Spartans
-
Vòng 40
22:00
Alfreton Town
Bishop's Stortford
-
Vòng 40
22:00
Tamworth
Chester FC
-
Vòng 40
22:00
Boston United
Farsley Celtic
-
Vòng 40
22:00
Warrington Town AFC
Gloucester City
-
Vòng 40
22:00
Brackley Town
Hereford FC
-
Vòng 40
22:00
Buxton FC
South Shields
-
Vòng 40
20:30
FC Dunav Ruse
Belasitsa Petrich
-
Vòng 25
20:30
FC Maritsa 1921
Spartak Varna
-
Vòng 25
20:30
PFK Montana
Sportist Svoge
-
Vòng 25
20:30
Septemvri Sofia
FC Bdin Vidin
-
Vòng 25
20:30
Strumska Slava
Yantra Gabrovo
-
Vòng 25
20:30
Chernomorets Balchik
CSKA 1948 Sofia II
-
Vòng 25
20:30
FC Dobrudzha
FK Chernomorets 1919 Burgas
-
Vòng 25
19:00
FC Unirea 2004 Slobozia
Corvinul Hunedoara
-
Vòng 19
19:00
Ceahlaul Piatra Neamt
Progresul Spartac
-
Vòng 19
19:00
ACS Dumbravita
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
-
Vòng 19
19:00
Alexandria
Metaloglobus
-
Vòng 19
19:00
CSM Slatina
CS Mioveni
-
Vòng 19
19:00
Arges
Scolar Resita
-
Vòng 19
19:00
Gloria Buzau
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
-
Vòng 19
19:00
ACS Viitorul Selimbar
Chindia Targoviste
-
Vòng 19
19:00
CSA Steaua Bucuresti
Tunari
-
Vòng 19
19:00
Unirea Dej
Concordia Chiajna
-
Vòng 19
20:00
CA Juventud
Tacuarembo
-
20:00
CS Cerrito
CA Atenas
-
02:30
Plaza Colonia
Torque
-
08:00
La Luz
Uruguay Montevideo
-